Nasi szkoleniowcy

NASI SZKOLENIOWCY:

Alicja Ratajewska
DYREKTOR TECHNICZNY AKADEMII

Własny salon: 62-300 Września, ul: Kościelna 8
Wykształcenie:
– Mistrz fryzjerstwa
– Ukończone państwowe technikum fryzjersko-kosmetyczno perukarskie
– Nauczyciel zawodu w państwowej szkole zawodowej we Wrześni
– Międzynarodowa Akademia Fryzjerska Selective we Włoszech pod kierunkiem stylistów „Global Group”
>
Współpraca z technikami i stylistami światowej sławy różnych państw m.in. Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Anglii, Rosji, Norwegi, Grecji, Słowacji, Czech, Turcji… .
Osobiste kontakty, wymiana doświadczeń z branży, owocuje jej szerokim rozwojem zawodowym. Od 10 lat jest ściśle związana z Selective – Polska. Jej 35 letnie doświadczenie zawodowe przekazuje w Poznańskiej Akademii Selective. W swoim salonie kształci nowe kadry fryzjerów według aktualnych trendów panujących w branży fryzjerskiej.

Jagoda Viola Żaczkiewicz
DYREKTOR ARTYSTYCZNY AKADEMII

Od blisko 30 lat pracuje w zawodzie i realizuje życiową pasję. W zawodowej drodze pracowała u boku największych, w tym Zbyszka Radke. Obecnie jest Dyrektor Artystyczną firmy Selective Professional. Na co dzień znana jest jako kreatorka wizerunku, stylistka fryzur, tworzy formy, które dają poczucie wolności wizerunku zachowując swobodny charakter włosów – uzyskując tym możliwość szybkiej zmiany stylizacji. Te wartości przekazuje podczas szkoleń i warsztatów oraz na co dzień uczniom we własnym salonie, który prowadzi i pielęgnuje obecnie jako tradycję rodzinną wraz z córką od niemal 10 lat.

Renata Świtała
TECHNIK SELECTIVE PROFESSIONAL

Fryzjerstwo to jej pasja i sposób na życie. Od 10 lat prowadzi salon Margot” w Bojanowie (okolice Leszna). Dzięki nieustannemu śledzeniu tendencji we fryzjerstwie, makijażu i modzie pomaga swoim klientom kreować całościowy wizerunek. Możliwość rozwijania się i samorealizacja działają na nią motywująco. Jako edukator Selective Professional czerpie ogromną satysfakcję z możliwości dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Iwona Sielska
TECHNIK SELECTIVE PROFESSIONAL

Praca kolorysty uczy indywidualnego podejścia do Klienta, ciągłego dążenia do perfekcji. W swojej pracy łączy kreatywność i zaangażowanie ukierunkowane na zadowolenie i satysfakcje. Szkolenia stanowią ważne dni w jej życiu, podnoszą jej kwalifikacje. Zadowolony Klient to największa dla niej nagroda.

Jabbar Charliński
STYLISTA SELECTIVE PROFESSIONAL

Właściciel JABBAR SALON w Poznaniu, stylista gwiazd m.in. Patrycji Kazadi, Marty Wiśniewskiej ( Mandaryny ), Zosi Ślotały, Kasi Cichopek i wielu innych . Fryzjerstwo jest jego pasją. Z sukcesem ukończył włoską akademię Selective Professional w Prato i otrzymał tytuł stylisty fryzur. Z firmą współpracuje 11 lat. Bierze udział w pokazach fryzjerskich, stylizuje fryzury do pokazów mody oraz do sesji zdjęciowych. Jest szkoleniowcem kadry fryzjerskiej w Polsce dla marki Selective Professional.

Krzysztof Syczewski
STYLISTA SELECTIVE PROFESSIONAL

Fryzjerstwo to jego pasja, hobby i sposób na życie. Od 1994 roku prowadzi własny salon fyzjerski w Głogowie. W 2012 roku w kwietniu wygrał plebiscyt na najlepszy salon fryzjerski zorganiowany przez Tygodnk Głogowski. Praca stylisty pozwala mu się rozwijać i zdobyć nowe doświadczenia oraz pozwala poznawać wiele ciekawych ludzi. W swojej karierze miał zaszczyt czesać takie osoby jak miss polski 2005 Renatę Nowak, Mariusza Totoszko wokalistę zespołu Volver, Marte Smuk finalistkę programu „Idol”, Michała Piróga zYou Can Dance oraz żonę Tomasza Adamka – Dorote Adamek.

Facebook